Odborná instalace kamerových systémů

Naše společnost ReMont Group s r.o. provádí odborné instalace kamerových systémů pro soukromé i komerční objekty. V rámci našich služeb poskytujeme komplexní servis – od poradenství a dodávky, přes instalaci a následnou správu systémů. Samozřejmostí je odborné zaškolení. Navrhneme řešení kamerového systému ušité přesně na míru vašim požadavkům a potřebám.

Instalace kamerových systémů je vhodným řešením pro všechny objekty, u nichž je potřeba se postarat o jejich zabezpečení. Jsou vhodné pro instalaci soukromých i firemncíh objektů, obchodů, galerií, muzeí, bank, čerpacích stanic, parkovišť a pozemků. Vzhledem k tomu, že každý prostor je specifický, je třeba k požadavku na jeho zabezpečení přistupovat individuálně. Vždy je proto důležité, aby kamerový systém byl vybrán tak, aby vyhovoval požadavkům prostoru, kde se bude využívat, i požadavkům zákazníka.

Kamerové systémy a jejich výhody

  • velké množství funkcí, jako např. ovládání na dálku, sledování živého obrazuá z kamer apod.
  • možnost kontroly nejen přes PC a notebook, ale také přes tablet a mobilní telefon
  • jednoduché a uživatelsky příjemné ovládání
 

Nesnažíme se proto za každou cenu prodat nejdražší kamerový systém. Cílem naší společnosti je, abychom vybrali systém, jenž bude 100% splňovat vaše potřeby a bude pro vás co nejvhodnější. 

Kamerové systémy od předních značek

Specializujeme se na intalaci kamerových systémů od předních a prověřených značek, které jsou zárukou kvality. Jedná se např. o značky Samsung, Bosch, Siemens, Intellex, Vison a další. S výběrem vhodného kamerového systému vám rádi poradíme.